Negyven gólt lőttek a dunszerdahelyiek

Publikálva: 2018, április 15 - 15:38
Gólokban gazdag mérkőzést láthattak szombaton a női kézilabda I.liga 17.fordulójában Dunaszerdahelyen.

A hazai lányok a pozsonyi ŠKP csapatával mérközött, amely a tabella utolsó helyén állt. A vendégek lőtték az első két gólt, de azt követően a dunaszerdahelyiek átvették az irányítást, s az első félidő közepén úgy tűnt, néhány gólos előnnyel is mehetnek szünetre, de harminc perc után 20-20 volt az állás.

A második játékrészben a 41.percig, 27-20-es állásig egymás mellett haladtak a gólgyártásban a csapatok, de ezután már hatgólos előnyt is kidolgoztak a sárga-kékek, s végül 40-35-re megnyerték a találkozót. A hazaiak legjobb góllövője 9 góllal Bugár Cintia volt, de Straka Mária és Nagy Orsolya is 8 találatot jegyzett.

Dunaszerdahely-ŠKP Bratislava 40-35 (20-20)