Két perc alatt vesztették el a meccset

Publikálva: 2018, május 9 - 17:58
Az ifijátékos Taritaš találatával vezetett a DAC juniorcsapata, két perc leforgása alatt azonban megfordították az eredményt a kiesés ellen harcoló hazaiak.

FKS Nemšová - DAC B/Nyékvárkony 2:1 (0:0)

2018.05.08., kedd, 16:30

Góllövők: 65. Paška, 67. Šiko - 49. Taritaš

Játékvezető: Gašparovič - 150 néző

DAC B/Nyékvárkony: Somogyi - Viola, Švihel (46. Fronc), Varga G., Naeem (82. Janček) - Chabreček - Liashenko (60. Zsidek), Taritaš, Tešlár, Iván - Szelle (77. Trajkovski). Edző: Branislav Fodrek.

Edzői értékelés

Branislav Fodrek: „Egy átlagos harmadik ligás mérkőzés volt a tegnapi, nagyon kevés gólhelyzettel. A második félidő elején megszereztük a vezetést, ám sajnos később két perc alatt két gólt is kaptunk. Főleg az elkerülhető egyenlítő találat miatt bosszankodhatunk, hiszen megint nem sikerült kivédekezni az ellenfél szögletét. A végén még igyekeztünk kiegyenlíteni, ám az ellenfél rutinos játékkal nem engedett helyzetbe kerülni minket. A srácok hozzáállása rendben volt, csakhogy főleg a támadójátékunkban hiányzott a nagyobb minőség. Rengeteg könnyű hibát vétettünk, sok passzunk pontatlan volt a befejezések során ahhoz, hogy jobb eredményt érhessünk el.”

A hétvégi fordulóban a listavezető Máriatölgyes következik. A találkozót vasárnap 16:30 órától Nyékvárkonyban rendezik.