Érmeket szüreteltek az Ippon karatésai

Publikálva: 2023, szeptember 17 - 08:43
Pozsonyban, a Récsei fürt (Račiansky strapec) versennyel indult a szezon az Ippon Karate Klub számára. Érmekkel, dicséretes helyezésekkel zárták az ősz első versenyét.

Jól sikerült az őszi időszak első versenye, a Récsei fürt az Ippon Karate Klub versenyzői számára; nem utolsó sorban kiváló felkészülési megméretésnek tűnik az októberi Polish Open Grand Prix előtt, tekintve ugyanaz a hatos csapat vág neki a lengyelországi túrának.

Csiba Dávid három arannyal indította a szezont, nem talált legyőzőre a felnőtt kata, a kobudo Bo és a prize-money kata kategóriákban sem.

Jakóczi Marian szintén arannyal büszkélkedhet kadet kata kategóriában, míg a 10-11 évesek közt bronzot harcolt ki.

Kocsis Markó a 10-11 évesek kezdõ kategóriájában szintén katában nyert ezüstöt, és begyűjtötte a kezdõ kadét kata 5. helyét is.

Czajlik Kinga kétszer is felállhatott a dobogóra, mivel a kadét kata és a kata 10-11 évesek versenyében egyaránt bronzot nyert.

Két ötödik hellyel is gazdagabb lett az Ippon Karate Klub, Laposa Laura és Tóth Kata a 14-15 évesek katájában érték el ezt a dicséretes eredményt.

A versenyzőknek gratulálunk, és jó szereplést kívánunk az őszi lengyelországi versenyhez.