A téli felkészülési mérkőzések számokban

Publikálva: 2016, február 23 - 12:30
Nyolc mérkőzés, nyolc lőtt gól, három győzelem és két vereség. Röviden így fest csapatunk nyolc téli edzőmeccsének a mérlege.

Vasárnap, február 28-án megkezdődik csapatunk számára a bajnoki idény tavaszi része - 14 órától a Spartak Myjava együttesét fogadjuk a stadionban. A téli felkészülés során nyolc edzőmeccset játszottunk, a mérleg 3-3-2, gólarány 8:7. Az edzők a következő 32 játékost küldték pályára: Tujvel, Slávik, Milošovič (kapusok) - Asanovic, Ljubicic, Huk, Michalík, Straka, Pačinda, Ľupták, Kollár, Horváth, Kwin, Mészáros, Egri, Sarr, Simon, Brašeň, Černák, Štepanovský, Pagáč, Polievka, Szarka, Zsivkovic, Davis, Stephens, Staerck, Kelez, Trajcsik, Gagnon, Radina és Bülbül (mezőnyjátékosok).

Mind a nyolc találkozón Ljubicic, Sarr, Asanovic, Stephens és Horváth kapott játéklehetőséget, a legtöbb percet viszont Brašeň töltötte a pályán (hét találkozón 484). A felkészülés házi gólkirály Erik Pačinda lett három találattal, rajta kívül még Kollár (2), Černák, Ľupták és Sarr (1-1) volt eredményes.

A felkészülés során négy élvonalbeli ellenfelünk volt (mind külföldi), két második ligás (Nyitra és Dunajská Lužná), valamint két harmadik ligás (DAC B és Győr).

A DAC mérkőzései a 2015/16-ös idény téli felkészülési időszakában:

2016.01.17.: FK Jablonec - FC DAC 1904 1:0 (1:0)

Gólszerző: 37. Breda

DAC, 1. félidő: Tujvel - Staerck, Michalík, Kwin, Brašeň - Sarr, Asanović, Simon, Stephens - Kelez, Kollár. 2. félidő: Milošovič - Staerck, Pagáč, Ljubičić, Simon (75. Trajcsik) - Gagnon, Ľupták, Horváth, Pačinda - Szarka, Mészáros

2016.01.23.: FC DAC 1904 A - FC DAC 1904 B 2:1 (0:0)

Gólszerzők: 72. Černák, 74. Kollár - 89. Polák

DAC A, 1. félidő: Milošovič - Radina, Michalík, Pagáč, Brašeň - Černák, Straka, Asanović, Stephens - Szarka, Mészáros. 2. félidő: Tujvel - Pagáč, Trajcsik, Ljubičić, Davis - Mészáros, Horváth, Sarr, Stephens - Černák, Kollár

2016.01.30.: FC DAC 1904 - ETO FC Győr 1:1 (0:1)

Gólszerzők: 68. Pačinda - 15. Mayer

DAC: Tujvel (46. Milošovič) - Brašeň, Ljubičić (72. Egri), Kwin (64. Pagáč), Davis (46. Živković) - Sarr (72. Mészáros), Asanović (80. Kollár), Horváth, Pačinda (72. Stephens) - Szarka (72. Černák), Polievka (46. Bülbül)

2016.02.02.: FC Nitra - FC DAC 1904 1:1 (1:0)

Gólszerzők: 15. Ivančík - 90. Kollár

DAC: Tujvel (46. Slávik) - Živković (68. Pagáč), Michalík (46. Ljubičić), Kwin, Davis - Asanović (46. Horváth) - Polievka (60. Sarr), Ľupták (46. Szarka), Bülbul (64. Egri), Stephens (60. Pačinda) - Černák (72. Kollár)

2016.02.09.: FC DAC 1904 - FK Shkëndija Tetovo 3:2 (2:0)

Gólszerzők: 16. Pačinda, 29. Pačinda, 48. Ľupták - 51. Ibraimi, 68. Demiri

DAC: Tujvel - Brašeň, Michalík, Kwin (65. Asanović), Davis (78. Živković) - Sarr (72. Štepanovský), Ljubičić, Huk (74. Horváth), Pačinda (65. Polievka) - Ľupták (78. Stephens), Szarka

2016.02.11.: FC DAC 1904 - FK Željezničar Sarajevo 0:0

DAC: Milošovič (46. Slávik) - Živković, Asanović, Egri (85. Ljubičić), Pagáč - Štepanovský (57. Brašeň), Horváth, Sarr (52. Huk), Stephens - Polievka, Mészáros (52. Kollár)

2016.02.13.: FC DAC 1904 - FC Oleksandriya 0:1 (0:0)

Gólszerző: 72. Zaporožan (11 m)

DAC: Tujvel - Brašeň, Michalík, Ljubičić, Davis (49. Živković) - Štepanovský (60. Stephens), Huk (74. Horváth), Sarr (74. Asanović), Pačinda - Szarka, Ľupták (74. Polievka)

2016.02.21.: FC DAC 1904 - OFK Dunajská Lužná 1:0 (1:0)

Gólszerző: 18. Sarr

DAC: Tujvel - Brašeň, Michalík, Ljubičić, Davis (73. Živković) - Štepanovský (73. Stephens), Huk (83. Horváth), Sarr (73. Asanović), Pačinda - Ľupták (53. Polievka), Szarka