Labdarúgó torna fiataloknak

Publikálva: 2016, április 8 - 11:22
A magán szabadidőközpont szervezésében zajlott az a 2005-ös korosztálynak tartott focitorna, amelyet 2016. április 7-én rendeztek az alapiskolások számára.

A mozgás népszerűsítése és a versenyszellem fejlesztése volt annak a focitornának, amelyet a Sportgimnázium műfüves pályáján rendeztek öt alapiskola, a Szabó Gyula Alapiskola, a Jilemnicki u. Alapiskola, a Vámbéry Ármin Alapiskola, a Kodály Zoltán Alapiskola és a Dióspatonyi Alapiskola csapatai között.

A versenyt a Szabó Gyula Alapiskola csapata nyerte, míg második helyen a Jilemnicki u. Alapiskola, harmadikon pedig a Vámbéry Ármin Alapiskola csapata végzett.

Az okleveleket és az érmeket Ollári Attila szervező, Hakszer Roland, a városi sport és testkultúra bizottás elnöke, Szabó László, a Sportgimnázium igazgatója, valamint Szabó Zsuzsanna, a szabadidőközpont igazgatónője adta át.