Idegenben győzött a B-csapat

Publikálva: 2018, május 21 - 13:03
Bellusról hozott értékes három pontot a DAC juniorcsapata. A tizenkilenc éves ukrán Liashenko szerzett vezetést, majd a második félidő derekán a vele egykorú, sárga-kék nevelés Viola állította be a végeredményt.

TJ Kovo Beluša - DAC B/Nyékvárkony 0:2 (0:1)

2018.05.20., vasárnap, 17:00

Góllövők: 11. Liashenko, 65. Viola

Játékvezető: Bezák - 150 néző

DAC B/Nyékvárkony: Slávik - Nagy M., Chabreček, Tešlár, Slíž D. - Trajkovski (85. László), Viola - Liashenko (58. Holík), Iván, Szelle (46. Magyar) - Almási. Edző: Branislav Fodrek.

Edzői értékelés

Branislav Fodrek: „A srácok kollektív, fegyelmezett teljesítményt nyújtottak, és főleg taktikai szempontból hoztuk le kiválóan az összecsapást. Bár az ellenfél a mérkőzés egészét tekintve dominált a játékban, csak elvétve engedtük őket veszélyes lehetőségeket kialakítani. Rögtön a találkozó elején egy szöglet után sikerült megszereznünk a vezetést, majd a második félidőben egy szép támadást fejeztünk be góllal. A végén, hazai nyomásnál figyelmesen és önfeláldozóan védekeztünk. A srácok teljesítményével és hozzáállásával ezúttal elégedett vagyok, és a jó képességű ellenfél otthonában megszerzett három pont nagyon értékes számunkra.”

Vasárnap 17:00 órától a táblázaton 15. helyezett Nagyölved csapatát fogadjuk Nyékvárkonyban.