Jelenlegi hely

Bíborpiros szép rózsa – eredmények

Ezt már olvasta?

Publikálva: 2017, november 26 - 11:54 | Kultúra
November 25-én a Csemadok Országos Tanácsa megbízásából a Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet főszervezésében és szakmai rendezésében zajlott a XI. Bíborpiros szép rózsa népzenei vetélkedő országos döntője Dunaszerdahelyen, a Csaplár Benedek Városi Művelődési Központ színháztermében. Az alábbiakban az eredményeket tesszük közzé.
Bíborpiros szép rózsa – eredmények

ÁG TIBOR DÍJ: Mészáros Magdolna, Felsőszeli

 

Bronzsávos minősítés:

 

Csoport (egyén) neve:

Település:

Csoportvezető:

Almágyi Népdalkör

Almágy

Agócs Iveta

Boczán Anna Fruzsina

Nagykapos

 

Buzitai AI citerazenekara

Buzita

Mohňanský Dominika, Veronika

Csattogó vegyeskar

Krasznah.Váralja

-

Dióhéj Citerazenekar

Diószeg

Vígh Sándor

Ipoly Népdalkör

Ipolynagyfalu

Tóth Maria

Jačman Anikó

Rozsníó

-

Kéknefelejcs Népdalkör

Várhosszúrét

-

Korintus Beáta és Korintus László

 

Korintus László

Perleczky Balázs

Felsőszeli

Mészáros Magdolna

Rozmaring Néptáncegyüttes

Szina

Szakal Anikó

Rozmaringsarj Népdalkör

Hárskút

Korintus László

Szepsi Asszonykórus

Szepsi

Sokolovská Mária

Szímői Rozmaring citera és népdalkör

Szímő

Kantár Éva

Szivárvány Asszonykórus

Nagysalló

Szladicsek Istvánné

Szivárvány Énekkar

Nagybalog

Pál Gabriella

Tóth András

Csicser

-

 

Ezüstsávos minősítés:

 

Csoport (egyén) neve:

Település:

Csoportvezető:

Takács János

Pered

-

Rozmaring-ág citeraegyüttes

Szímő

Kantár Éva

Buzitai AI citerazenekara-fiatalabb

Buzita

Mohňanský Dominika, Veronika

Három a lány

Rozsnyó

Uličný Ibolya

Rezes Gyula

Szepsi

-

Demko András mérnök

Nagyida

-

Šmajda Bernadett

Rozsnyó

Dendis Ágnes

Dendis Izabella

Rozsnyó

-

Deme Attila

Ógyalla

Deme László

Pákozdi Dorina

Kéty

-

Vadkerti Bíborka

Nyékvárkony

-

Bódis István

Béke

-

Csalogány Gyermek Éneklőcsoport

Felsőszeli

Mészáros Magdolna

Rozmaringsarj Gyermek NTE

Szina

Csurilla Erzsébet

Rozmaring Férfikar

Hárskút

Korintus László

Búzakalász Éneklőcsoport

Bodolló

Weiszer Éva

Fehér Akác asszonykórus és az Akácvirágok

Tardoskedd

Mojzes Erzsébe

Kéknefelejcs népdalkör

Nagymegyer

Varga Éva

Gyöngykaláris Éneklőcsoport

Kosút

Modrovics Etelka

 

Aranysávos minősítés:

 

Csoport (egyén) neve:

Település:

Csoportvezető:

Sarló Citerazenekar

Nyárasd

Balogh László

Nagyabonyi Citerazenekar

Nagyabony

Moravek Ivett

Csillagfürt Népdalkör és Citeraegyüttes

Nagyabony

Kiss Katalin

Búzavirág Vegyes Éneklőcsoport

Naszvad

Bedecs Ilona

Vásárúti Dalárda

Vásárút

Zsapka Zsolt

Bellő zenekar

Ógyalla

Deme László

Berta Lucia Fanni

Kenyhec

Mura Márta

Bohák Emese

Kéty

-

Jámbor Mónika

Nagytúr

-

Baka Rebeka

Kéty

-

Hóvirág népdalkör

Tornalja

Berhedy Mária

Csalogány népdalkör

Tornalja

Molnár Zs., Czigány E.

Rozmaring Hagyományőrző Csoport

Szina

Mura Márta

Békei és Sárosfai Cimbora Népdalkör

Béke

Magyarics Zoltán

Imregi hagyományőrző csoport

Imreg

Ádám Erzsébet

Tardoskeddi Férfikar

Tardoskedd

Vanya István

Érsekkétyi Pacsirta Éneklőcsoport

Kéty

Mgr. Hajdú Árpád

Búzavirág Női Éneklőcsoport

Naszvad

Bedecs Ilona

Perbetei Árvalányhaj Népdalkör

Perbete

Brath Tibor

Margaréta népdalkör

Felsőpatony

Korintus László

Andrássy Dénes Férfikar

Rozsnyó

 

 

Kiemelt aranysávos minősítés:

 

Csoport (egyén) neve:

Település:

Csoportvezető:

Százdi citeraegyüttes

Százd

Borka László

Dalárda

Nagyölved, Szőgyén

Nagy Csomor István

Varga Zaránd

Dunaszerdahely

Varsányi Ildikó

Zsoldos Viktória

Nagymegyer

-

Szabó Júlia

Naszvad

Korpás Éva

Galáris Énekegyüttes

Losonc

Varga Lia

Pacsirta népdalkör

Nagymegyer

Varga Éva

Cserepszin Éneklőcsoport

Makranc

Fekete Ilona

Gyöngyvirág népdalkör

Szetnmária

Battyányi Veronika

Felsőszeli Férfikar

Felsőszeli

Mészáros Magdolna

 

Vass Lajos Népzenei Verseny Kárpát-medencei döntőjébe bejutott versenyzők:

 

Csoport (egyén) neve:

Település:

Csoportvezető:

Szabó Júlia

Naszvad

Korpás Éva

Galáris Énekegyüttes

Losonc

Varga Lia

Pacsirta népdalkör

Nagymegyer

Varga Éva

Dalárda

Nagyölved, Szőgyén

Nagy Csomor István

Varga Zaránd

Dunaszerdahely

Varsányi Ildikó

Imregi hagyományőrző csoport

Imreg

Ádám Erzsébet

Tardoskeddi Férfikar

Tardoskedd

Vanya István

Érsekkétyi Pacsirta Éneklőcsoport

Kéty

Mgr. Hajdú Árpád

Búzavirág Női Éneklőcsoport

Naszvad

Bedecs Ilona

Békei és Sárosfai Cimbora Népdalkör

Béke

Magyarics Zoltán

csemadok.sk

Címkék: Csemadok